Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Selye János Egyetemisták!...

Selye János Egyetemisták! Nektek milyen az órarendetek?

Figyelt kérdés
Általában egy héten, hogy oszlanak meg az óráitok? Mivel a Selyére mennék tanári karra, de Magyarországról járnék be és a közlekedés miatt kérdezem :)

2019. jan. 22. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Változó. Az órasáv 8:00-tól 18:30-ig vannak. Eközé bármikor kerülhet óra.

A Tanárképző Kari egyik sajátossága, hogy nagyon válogatni sem lehet az órákban, tehát általában fix időpontokba teszik.

Vannak, főleg az első évfolyamokban, hogy vannak szemináriumok, ahol több csoport van.


Lehet olyan napod, amikor csak délelőtt lesz órád, lehet olyanod, amikor csak déután, aztán lehet olyanod, amikor egész nap, de lehet olyanod is, amikor reggel egy-kettő, utána délután, közben üresjárat.


Erre nincs általános minta, csak az órasáv adott 8:00-18:30, aközben pedig, ahogy éppen azon az éven sikerül. :)


További kérdésekkel és a jelentkezéssel, vagy bármi mással kapcsolatban keresd bátran a segitunk@sjehok.org címet kezelő hallgatókat, akik válaszolnak minden felmerülő kérdésedre. :)

2019. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, 18:20kor van az utolsó busz Komárnoból Komáromba így nem tudom, hogy tudnám megoldani ha délutáni óráim lennének :(
2019. jan. 22. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs Komárno. :P

Észak-Komáromból Dél-Komáromba. :)


Legrosszabb esetben taxival, esetben biciklivel, vagy gyalog. :)

Az én egyik volt csoporttársam Győrből járt minden nap, és időtől függetlenül mindig sétált oda is vissza is. Fitt is volt rendesen. :)


De mondom. Taxi, vagy bicaj. Igazából, az Észak-Déli buszjárat amúgy is a központi buszpályaudvarról indul, ahova amúgy is ki kellene jutnod, ha a TKK-n végeznél este. :)


Szerintem ezen még korai filózni. :)


P.s.: a gólyatábort ki ne hagyd! :)

2019. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint, nem Győrből Komáromba, hanem a déli vasútról a TKK-ig és vissza. :D
2019. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!