Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Közületek sokan jelentkeztetek...

Közületek sokan jelentkeztetek a nyári 2 hetes nyelvtanfolyamra? Amit az állam fizet?

Figyelt kérdés

Én jelentkeztem. Angolra szeretnék menni, családhoz. Angliába.


Ti milyen nyelvre jelentkeztetek? Esetleg milyen helyszínre, ha választhattok?


Szerintetek tényleg nem fogunk a "többiekkel" együtt maradni?

Én örülnék, ha csak külföldiekkel kellene beszélgetnem folyamatosan és senki ismerős körülöttem. Ti hogy vagytok ezzel?


2019. dec. 9. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekelne engem ez a nyelvtanfolyam, de nem tudom miről van szó pontosan, nem hallottam erről. Beavatnál?
2019. dec. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A 9. és 11. Osztályt érinti.


[link]

2019. dec. 15. 07:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Hű, ez nagyon jó lehetőség. Ha diák lennék gondolkodás nélkül mennék. Nagyon jó kis kaland és közben a nyelvet is tanulják, nincs még veszve az oktatási rendszer ha ilyen jó programot ki tudnak találni.
2019. dec. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is Angliába
2019. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én angolra jelentkeztem, Írországba megyek. Csoportosan fogunk kimenni. Aki jön az osztályomból, azzal mind a kollégiumot jelöltük be, és ugyanazt az időpontot, úgyhogy remélem együtt mehetek velük. Én nem örülnék neki ha nem lenne egy ismerős arc sem, szerintem eléggé bepánikolnék, de ha mégis úgy alakul, akkor ez van. Örülök hogy egyáltalán mehetek.
2019. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!