Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliába mi a jelentkezési...

Angliába mi a jelentkezési határidő ha fizikus msc-re szeretnék menni? Ugyen nem jan.15?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem azt mondták itt [link] , hogy van időm várni a jelentkezéssel a január 15, sz csak bsc-re vonatkozik.

Ugye hihetek nekik? :D Volt már olyan aki rajtuk keresztűl, illetve az oldalukon keresztűl jelentkezett tovább tanulni? Mennyire megbízhatóak?


Köszönöm!



2020. jan. 12. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hihetsz
2020. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Közbe rájöttem, hogy tudok angolul. Meg létezik a google is! :D


You’ll need to apply by June or July for many of the postgraduate courses that start in September and October. However, don’t wait until the last moment to apply – you’ll also need time to sort out your finances, accommodation, travel arrangements and possibly your visa if you’re an international student.

To be safe, apply at least six months in advance – so around March for a course that starts in September/October. If you’re moving to the UK, allow an extra four months or more if you apply for funding from organisations in your own country, as you will be asked for proof of finance at the application stage.

Finally, some courses start at different times of the year so please check with the course provider.


[link]


Mindenesetre azért leírhatnátok a tapasztalataitokat az oldallal kapcsolatban ha van :)

Köszi!

2020. jan. 12. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az angol helyzetet, de Hollandiaban sok osztondijnak korabban van a hatarideje, mint a felveteli hataridot. I would double check this.
2020. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Tényleg Netherlandsben ott mi a felvételi határidő msc-re?
2020. jan. 12. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is azt mondják hogy ha ösztöndíjra is szeretnénk applikálni akkor olyan márciusra jelentkezzünk.
2020. jan. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonkeppen egeszen szeptember vegeig tudsz jelentkezni, a hivatalos hatarido talan Julius, utanna "clearing"-en keresztul meg jelentkezhetsz ha van hely, ami valoszinu ha nem a top 10 egyetem egyikere akarsz menni.

Jelenkezni a ucason lehet.

Studen Finance England oldalon kerhetsz hitel.

Oszondij Angliaban nincs ugy mint pl Wales-ben, az egyetemtol kaphatsz "Bursaries" neven ha pl. gyereked van, 60 ev feletti vagy esetleg fogyatekos.

2020. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#6

Meg ha jól tudom hitelt is feltudok venni amivel kifizetettem a tanulás költségeket. Ha jól tudom. :)

2020. jan. 18. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!