Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyit költöttetek külföldi...

Mennyit költöttetek külföldi félév során (Erasmus vagy bármi egyéb ösztöndíj)?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen arra vagyok kíváncsi, hogy nektek mire volt elég az ösztöndíj és azon felül még mit és mennyit kellett saját zsebből fizetnetek.
2020. jan. 26. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb még egyszer annyit kellett hozzátenni és úgy kényelmesen éltem

Németország

2x repültem oda vissza, az kb 100k volt

Koli havi 265 euro

Kaja napi 10 euro

Fél éves bérlet 207 euro

Meg még volt pár dolog de ezek benne vannak abban amit írtam

2020. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és havi 470 euro volt az ösztöndíj
2020. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Campus Mundi ösztöndíjjal volt, amin felül saját zsebből nem fizettem. Ebből bőven megéltem és utazni is tudtam. Ha a sima Erasmus ösztöndíjjal mentem volna az kb. a lakhatásra és kajára, vagyis a megélhetésre lett volna elég és talán kicsit jobban oda kellett volna figyelnem. Én így nagyobb biztonságban éreztem magam. De persze sok mindentől függ. Én Portugáliában voltam.
2020. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!