Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Érdemes csak a karrierem...

Érdemes csak a karrierem megalapozásával foglalkozni?

Figyelt kérdés

Sok tanulási nehézségeim vannak,és már középiskolában nem tudom tartani a tempot. Kezdek depizni, hogy fogyatékos,gyenge vagyok. Ha a tanulássak foglalkozom nem marad időm a karrieremet fejleszteni.

Grafikusnak készülők és nagy elvárásokat teszek magam elé,de nem tudom betartani a tanulás miadt. Ne értsétek félre szeretek tanulni fontos az éretségi,de mégis csak nehezebben megy a tanulás. Most hogy nincs iskola 9-24-ig tanulok alig pár perc pihenővel. Még a hétvégém sem szabad, bár most inkább nyelvet tanultam, de nem mentem sokra. Több idő kéne, de tudom ez nem megoldható xd.


Félek nem lesz belőlem semmi. Tanulni is kéne és rajzolnom is. Hihetetlen és gyengeségnek tűnhet, de a családi helyzetem is rémes. Röviden leszól a családom vissza húznak.


Mit javasoltok?


16/l


2020. márc. 22. 22:32
 1/4 Nxs ***** válasza:

Kitartás a neheze csak most jön

Valószínűleg teljesen elcseszettnek és kilátástalannak fogod látni a világot

De ha tovább küzdesz minden rendben lesz


Fontos bármi történjék ne add fel.


Én is voltam hasonló helyzetben.

2020. márc. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

9-24ig tanulni? Ez szerintem már erősen kontraproduktív.


Mindenki valamiben jó, csak vannak, akik soha nem jönnek rá, hogy miben.


Az érettségit leteszed simán, az nem egy nagy cucc. Én pl később egy pénzügy szigorlatra többet tanultam, mint a gimnázium 4 éve alatt összesen.


A lényeg, találd meg, miben vagy jó!

2020. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rajzban vagyok jó,de nincs időm fejleszteni
2020. márc. 23. 07:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le, hogy a média is ezt a karrier építési dumát nyomja ! celebek ebből állnak ki ! Azt sugallják, hogy tanulás nélkül is nagy karriert lehet befutni ! 0000000,1 ezreléknek bejön ! Ne dőljél be ennek !
2020. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!