Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit gondoltok, hogyan kezdjek...

Mit gondoltok, hogyan kezdjek el foglalkozni Amerikaban a szineszkedessel?

Figyelt kérdés
Sziasztok Amerikaban elek par eve, es 4 honapja Los Angelesbe koltoztem. Szeretnek szineszkedni, mivel rengetegen tanacsoltak, es kerdeztek is tollem hogy miert nem probalom meg, mivel szerintuk megvan hozza mind a kulsom, es keves akcentusom van. Tudok mar 1-2 dolgot mit hogy kell, de gondoltam megkerdezlek titeket, hogy ti mit gondoltok mivel inditsak? Leginkabb hozzaertok koszi! ooh 22 F

2014. jan. 3. 07:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a Los Angelesben élők többet tudnak segíteni, nem?
2014. jan. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia,


Jelenleg Angliaban vagyok,Birminghamban, de engem iszonyatosan vonz a Los Angelesi elet.Ha van egy kis idod,tudnal nekem valamit mondani,hogy milyenek ott az emberek,stb.. ,mert mar unom az esos idot,s mar regota vagyodok Beverly Hillsbe.Asszem nyaron osszepakolok,es a legelso repcsivel utazok oda a tesomhoz.Amugy o azt mondta,hogy eleg nagy fizetesek vannak,ugy hogy mar tenyleg az egvilagon semmi sincs ami itt tartana Angliaba.

2014. jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!