Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az orvosok számára a Grace...

Az orvosok számára a Grace Klinika egy szép álom?

Figyelt kérdés
Érdekelne az orvosok,rezidensek,nővérek véleménye. Szerintetek a szereplők mennyire adják át a rezidensek kórházi éltét? A többi kórház is olyan szép mint a Grace klinika?

2020. ápr. 15. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Láttad már a János kórházat belülről? Sok ahhoz hasonló van Magyarországon.

Az orvosok és a nővérek élete sem hasonlít arra, ami a Grace klinikában van... talan annyi, hogy könnyebb összejönni vkivel olyan helyen, ahol többet vagy mint otthon.

2020. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a valósághoz annak a sorozatnak.

Legalábbis minimális.

2020. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
A Grace Klinikában a sebész az Isten. Na ez a valóságban nagyon nincs így, legfeljebb annak képzelik magukat.
2020. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos (bár remlélhetőleg még az idén az leszek) és nem is nagyon néztem Grace klinikát, csak pár részt láttam belőle, de nekem nem annyira szép álom. Nem szívesen dolgoznék olyan osztályon, ahol mindenki mindenkivel kefél és házon belül házasodik. Persze, van ilyenre példa a valóságban, de azon a szinten, amin ott megy, teljesen elrugaszkodott a valóságtól és simán tönkretenné a munkahelyi légkört. Az se tetszene, ha a kollégáim műtét közben beszélnék ki a szerelmi drámáikat. A valóságban egyébként szokott menni a műtőben a pletyka meg a sztorizgatás, de azért általában normális témák vannak, nem egymás magánélete. Na meg a lövöldözés meg a repülőgép-baleset se hiányozna.
2020. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!