Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ki szeretnék menni külföldre...

Ki szeretnék menni külföldre de én még közoktatásba tanulok itthon akkor mi a teendő? El tudok menni például Angliába így suliba folytatva a tanulmányaimat vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Akkor az a teendő, hogy megírod, hogy hány éves vagy.
2020. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kortól függ. Angliában teljesen más a rendszer. Én mindig azt szoktam ajánlani hogy egyetemre érdemes egyébként
2020. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat azt el felejtettem 17 éves vagyok
2020. máj. 7. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Érettségizz le Magyarországon, már csak 1 év. Ha az megvan, meg jelentkezel egy angol egyetemre.


Ha most mennél ki, akkor kizárt hogy ne csússz egy évet, mert valószínűleg a két éves A level-t kéne elkezdened ami lehet nem is megy majd. Annak az elvégeztével tudsz majd csak egyetemre menni. (Bár vannak még más level 3 BTEC szakok is ha tudod mit akarsz tanulni)


Szerintem 17 évesen nem éri meg, macera lesz az egész. Ha az érettségiddel mész ki, minden sokkal egyszerűbb lesz továbbtanulás céljából.

2020. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információt 4-es válaszoló. Igazából 2 év mert egy évet csúsztam, de akkor ezek szerint érdemesebb várni.
2020. máj. 11. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!