Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyire kell jónak lenni,...

Mennyire kell jónak lenni, hogy angol nyelven elvégezz egy egyetemi képzést?

Figyelt kérdés
Az egyetem amit kinéztem elfogadja a B2-es nyelvvizsgát is már, de nyilván minél többet tudok, annál könnyebb lesz. A problémám az hogy jelenleg közöm sincs a B2-es szinthez beszédben, pedig van belőle nyelvvizsgám. 😀 Az az egy nyugtat hogy voltam mar egyetemista, és a külföldi hallgatók egy jó része epp hogy csak tudott angolul. Ti hogy készültetek angol nyelvi szakra? C1-etek volt? Esetleg egy siker sztori aki nem hitte volna hogy benn marad a nyelvtudasaval? :D Tanulékony vagyok egyébként, de egyedül sose tudtam haladni a nyelvekkel, és már 4 éve nem voltam nyelvórán.
2020. máj. 12. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én remélhetőleg idén megyek C1-el és TOEFL-el. Remélem elég lesz.
2020. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem C1 volt, de ha jól emlékszem nem is kérték. Volt egy felvételi elbeszélgetés, angol teszt amikből leszűrték a nyelvtudást. Az elején valószínűleg úgyis inkább magyarokkal baratkozol, ahogy mi is tettük aztán az angol nyelv majd jönni fog, ne aggódj. Legyél kitartó és tudd mi a célod :)


Üdv, egy tavaly diplomázott külföldön angol nyelven :)

2020. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszintén én sok olyan embert ismerek olyan gyenge angollal hogy el nem tudom képzelni hogy hogy látom őket újra minden évben. Gondolom főleg attól függ hogy mennyire vagy motivált.
2020. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!