Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 25 évesen Erasmusra menni még...

25 évesen Erasmusra menni még belefér szerintetek?

Figyelt kérdés
Télen befejezem (remélhetőleg) az egyetemi mesterképzési tanulmányaimat, és a következő tavaszi félévben talán lenne lehetőségem még külföldre menni tanulni. Sajnos ez kimaradt a tanulmányaimból, pedig vonz nagyon. Azonban másrészről meg ott vagyok, hogy ebben a korban már komolyan bele kéne ugrani a munka világába, nem pedig henyélni (részben) szülői pénzen.

2020. máj. 25. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belefér. Én is nagyon szerettem volna külföldön tanulni egy félévet, de a képzés során erre nem volt lehetőségem, szóval én pl. szakmai gyakorlatra szeretnék majd menni majd a végén. 22 évesen végzek, de utána is szeretnék majd továbbtanulni, szóval kb. ott tartok majd mint te. Én nem tartom gáznak, későnek stb., teljesen rendben van és szerintem hasznos tapasztalat.
2020. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán belefér. Én 21 vagyok, idén megyek egyetemre, és Erasmusra is szeretnék menni majd, ami szerintem mire összejön, bőven leszek annyi idős, mint te. Ez ne hátráltasson. Ne foglalkozz azzal, mások mit gondolnak, ez a te életed és a te döntésed. Ha emiatt hátrálnál meg, lehet hátralevő életedben végig ott lenne benned a "mi lett volna, ha".
2020. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez ne hátráltasson. Én külföldön járok egyetemre nálunk az átlag 20+ amikor elkezdi. Én is kicsit izgultam hogy 20 évesen kezdtem az egyetemet de nagyon sok egykorú sőt idősebb osztály társam volt. Főleg külföldön ez inkább becsülendő mint ciki, a tanulás sose gáz.
2020. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast :)
2020. jún. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!