Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME-sek! BME biomérnöki...

BME-sek! BME biomérnöki szakkal párhuzamosan elvégezhető szerintetek másik szak? Belefér az időbe, vagy sok órát benn kell tölteni az egyetemen?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár én vegyész vagyok, de az elején még elég sok óránk közös, így azt tudom mondani hogy nemhogy másik szak de néha még az alapvető pihenés se fér bele az időbe:D

Második félévtől kezdve egyre több labor, addig meg gyakok stb. előadásra meg általában érdemes bejárni ha nem akarsz megbukni. Nekem első félévben volt olyan nap h reggel nyolctól este fél nyolcig egy óra ebédszünettel suliban voltam.

Max valami nagyon alja okj férne bele, ha nem akarsz csúszni a tanulmanyokkal.

2019. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A BME-re alapvetően jellemző, hogy nem igazán végezhető el kettő vagy több szak párhuzamosan a nehézségéből adódóan. Képzeld el például, hogy egy vizsgaidőszakban nem 8, hanem 16 vizsgád van, mindkét szakon cdak össze-vissza csúsznál.
2019. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!