Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Creative writing szaknak, egy...

Creative writing szaknak, egy nevesebb külföldi egyetemen van bármi értelme?

Figyelt kérdés
Vagy egy bármilyen másik humán szak (szintén hasonló szintű egyetemen), például pszichológia, bármilyen irodalom, vagy filozófia választása esetén is kifejlődnek ugyanazok a készségek a kreatív íráshoz, ha még autodidakta módon is próbálja magát fejleszteni az ember ezen a téren?

2020. jún. 29. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Ha valamit jól csinálsz, abból meg fogsz élni. Tòkmindegy, hogy mit. De azt jól kell csinálni.


Ha ez érdekel, mert ilyen témában akarsz tovább menni, és úgy érzed, hogy csak ezzel vagy képes tovább menni, akkor tedd ezt.


Én személy szerint nem ilyenre mentem (STEM majors 😏), de kacérkodom a gondolattal, hogy egy ilyen órára majd bejárjak, csak nem kérek érte kreditet. Egy teljes szakot nemhiszem, hogy csak ezzel elvégeznék, akkor már inkább pszichó. De ez csak az én véleményem. 🙃

2020. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%

"Ha valamit jól csinálsz, abból meg fogsz élni. Tòkmindegy, hogy mit. De azt jól kell csinálni."


Ezzel nem értek egyet, a piac határozza meg, miből lehet megélni. Egy bizonyos szintig lehet érzékenyíteni a piacot, de akkor is vannak éhenhalós területek. Hiába érdekel téged valami, ha arra nincs kereslet.

2020. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Nincs értelme szerintem.
2020. jún. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van esetleg ertelme ha kitudod fizetni az egeszet sajat zsebbol. Hitelbol creative writing ot tanulni eleg nagy hiba.
2020. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!