Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikaiak,hogy lehetnek...

Amerikaiak,hogy lehetnek ennyire buták ha az oktatásuk elvileg brutál jó?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 14:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem a közoktatásuk jó.
2020. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1-es de elvileg a közoktatásuk is sokkal jobb mint az európai országokban de ezért nem értem mert közben meg bármilyen ismerősöm volt kint csak azt hallottam,hogy nagyon buta az emberek többsége
2020. júl. 7. 14:45
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a vezetőkhöz képest mérik..
2020. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A magánegyetemeknek iszonyatos költségvetésük van (például az MIT-nek 3.5 milliárd dollár, ami ugye 1000 milliárd forint – vs Corvinus 9 milliárd forint 😂😂), és a pénz meg a hírnév vonzza a legjobb professzorokat meg diákokat, mint a mágnes. Ezek a top egyetemek valóban szuperjók, mert megtehetik. Az átlagember ott se jut el ide, a közoktatás meg mint írják gyenge.
2020. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak azokon a teszteken szerepelnek jól, ahol az oktatásba öntött pénzt meghatározó faktornak értékelik. ;)

Más szempontok alapján a lista végén kullog és Mo. is megelőzi.

Pl:

[link]

2020. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..


Itt pl a 6-os azt írja,hogy a közoktatásuk is sokkal jobb mint az európai

Akkor most mi van?

2020. júl. 7. 15:52
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy nincs életed, drága. Amikor egyik GYK kérdéshez a másikból idézel, az egy új mélység a magányban és üres életben.
2020. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Csak azért idézek mert furcsák nekem ezek az ellentmondások én meg sose voltam ott
2020. júl. 7. 15:57
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

A közoktatás nem fekete-fehér de az tény,hogy az USA-ban nem jó.

Valószínűleg az illetőnek ez jön be,es Amerikában ez elég. Jött az egyetemekkel de az már megint más teszta,te se a felsőoktatást kérdezted.

2020. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9-es igen,a közre gondoltam

Magánsulik gondolom mindenhol jók

2020. júl. 7. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!