Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen kinn Finnországban...

Milyen kinn Finnországban MSc-n tanulni? (Anyagi vonzatok, képzések minősége, munkavállalási lehetőségek)

Figyelt kérdés

2021 januárjában jelentkeznék Finnországba mesterre, a required documents-el és IELTS alapkövetelménnyel tisztában vagyok. Azonban az alapjövedelem megadása kicsit zavaros. Pontosan mennyivel kell rendelkezni, hogy az egyéves residence permit-et megkapják a felsőoktatásban tanulók?


Kifejezetten szar családi körülményekkel rendelkezem (fél éve lettem árva) és emiatt, pénzt sem tudna nekem küldeni senki kinn tartózkodásom idején. Alaptőkém félre van téve, de max 1.5 milliót tudnék összeszedni.


Ti tudtatok munkát vállalni az egyetem mellett? Esetleg magánvállalkozással kapcsolatos élmények is érdekelnének.

Milyen ösztöndíj lehetőségeket tudtatok igénybe venni?


Köszönöm!



2020. júl. 26. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
2020. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!