Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tudnam eldonteni mi...

Hogyan tudnam eldonteni mi passzolna hozzam? Van esetleg valami olyan szervezet, konyv, ember, barki aki erdemben segitseget tudna nyujtani?

Figyelt kérdés
Egyaltalan fogalmam sincsen mivel szeretnek foglalkozni. Az egyetemembol amit mondhatni kenyszerbol valasztottam, vagy akkor jonak gondoltam, meg egy felev van, de nem szeretnek a szakmaban dolgozni. Nagyon nagyon meg vagyok love mert a matekkal olyan problemaim vannak, ami miatt kb semmi olyat nem tanulhatok ahol van minimalis matek is. Emberekkel nem szeretnek foglalkozni, nem vagyok az az onelados, vallalkozos, mindenki kedvence tipus. Ambiciozusnak es kitartonak tartom magam.1 evet Nemetorszagban eltem, a nyelveket egeszen konnyen tanulom es nagyon szeretem is oket (angolul,nemetul es egy picit olaszul tudok) de azt hiszem, ahhoz hogy ebbol eljek mar tul keso mert mar ennyi idosen elegge profi szinten kene lenni. Ezen kivul meg a grafikuskodast tudnam elkepzelni magamnak, de az sem egy biztos, jo eletszinvonalat biztosito szakma.Nagyon nagyon elveszettnek erzem magam, mert egyaltalan nem tudom elkepzelni, hogy olyan valamit tanuljak es dolgozzak egesz eletemben, amitol a hideg raz,de esetleg baromi sok penzt fizet, vagy meg azt sem.Nemetorszagban szeretnek majd tanulni (leginkabb okj-s kepzesen) es utana dolgozni is. Ha minden jol megy itthon februar korul vegzek az egyetemmel es addigra tudnom kellene mit szeretnek, hogy el tudjam kezdeni a kepzest jovo osszel, de nagyon nagy a nyomas rajtam es folyton ostorozom magam, hogy biztosan valami baj van velem amiert nem tudom meg ennyi idosen sem..23/L
2020. aug. 28. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Pályaválasztási tanácsadónál már jártál? Talán tud neked segíteni, hogy mi illene hozzád a leírás alapján.
2020. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2020. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!