Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyobb szervezeteknél kit...

Nagyobb szervezeteknél kit kell keresnem segítségért panaszos ügyben?

Figyelt kérdés

Kisfőnökkel nem vagyok jóban, nem hagy előrébbjutni. Mármint konkrétan azt javasolja, hogy imitáljam a munkát, mert itt így kell dolgozni (? 🤷‍♂️ ?). Na mindegy! 😃

Szóval nekem ez a pinavakarászós munkatempó nem megy. Túl vagyok azon, hogy segítséget kérjek tőle, és vele oldjam meg azt, hogy normál munkatempóban dolgozhassak hatékonyságra motiváló környezetben.


Szóval a következő lépés az, hogy a szervezet más részére kell hatnom, de fogalmam sincs merre (mert ebben nem hajlandó tájékoztatni engem). Kicsit különálló részleg, szóval konkrétan nagyobb főni nincs itt nála.


Szóval van ilyen:

- HR

- belső ellenőrzés

- és még kinek küldjem el a segélykérésemet, akik segíthetnének?


Nálatok kinél kell panaszkodni, ha javaslattal élnél/nem vagy elégedett a munkakörülményekkel/szeretnél javítani saját magad- és a cég hatékonyságán/bármi egyéb, de a közvetlen felettesedhez már nem fordulhatsz?


2019. dec. 4. 01:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a részlegen nincs nagyobb hal, attól managere biztosan van. Hozzá kell menni.
2019. dec. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

"Mármint konkrétan azt javasolja, hogy imitáljam a munkát, mert itt így kell dolgozni"

"Szóval nekem ez a pinavakarászós munkatempó nem megy"

Az is hülye, aki ilyen esetben panaszkodik. Ha nem nagyon kell dolgozni, de rendesen megfizetik, akkor befogod a szádat, meghúzod magadat és örülsz neki, hogy nem tapossák ki belőled még a sz*rt is.

2019. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!