Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az oxfordi egyetemen ilyen...

Az oxfordi egyetemen ilyen retardaltak vannak hopgy alsonemube tart orakat egy teletetovalt homoszexualis??

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 7. 09:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos úgy tűnik. Én egy hasonló brit egyetemen tanulok és nagyon, nagyon kiakasztott amikor hallottam rola (pár honapja)
2020. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
bocsi, azt nem tudom hogy milyen a nemi identitása
2020. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Elolvastam a cikket és semmi rosszat nem látok.

Egyrészt a youtube csatornáján csinálja ezt, szóval mi a probléma?

A nemi identitását a cikk nem említi, de annak mi köze van bármihez is?

A tetoválásának mi köze van bármihez is?

A cikkben tökéletesen elmagyarázza, hogy miért tanít így, szóval mi ezzel a baj?

A youtube csatornája NEM gyerekeknek szól, sőt elég komoly témákkal foglalkozik, amikkel egyetemeken találkozol, szóval nem mindegy, hogy hogyan tanít? Meg alapból egyetemen oktat, ahol NEM pedagógusok vannak és NEM gyerekeket tanítanak. Szóval az a lényeg, hogy jó szakember legyél és könnyen eltudd magyarázni a nehezebb témákat a diákoknak, ami rá 100%-ban igaz.


Mellesleg remek tanár, tényleg brutál jól magyaráz és remek látni, hogy olyanokkal is csinál videót, mint pl 3Blue1Brown, aki az egyik legnagyszerűbb videós, ha komolyabb koncepciókat kell elmagyarázni.


Szóval megint csak nem értem, hogy mi a baj?

2020. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

"zóval megint csak nem értem, hogy mi a baj?"


Az igény meg a jóízlés.

2020. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem királyság. Laza forma. Inkább tanítson valaki alsogatyában, minthogy untasson csak mindenkit. A tetoválást mondjuk nem értem. Ma már nagyon sokaknak van, nekem is. Az ég világon senkit nem szokott érdekelni.
2020. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"A youtube csatornája NEM gyerekeknek szól"


Jaj igen, bocs, en ugy tudtam a pitagorasz tetel az 7. osztalyos tananyag. Meghajolok elotted.

2020. szept. 7. 10:53
 7/17 A kérdező kommentje:
Tul sok itt a liberalis ugy latom.
2020. szept. 7. 10:55
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Szóval ha valaki nem ért veled egyet, csak liberális lehet...

Miért baj az, hogyha formabontóan tesz valaki valamit? Ha érdektelen, úgyis be fogja fejezni egy idő után, de ha erre van igény, akkor úgymond hiánypótló tevékenységet végez.

Ugyanez igaz minden más "szemétre", mint például a ValóVilágra; értelme nincs, de igény van rá. Nem ismerem ezt a youtubert, és nem is nagyon izgat így per pillanat a munkássága, de ha feltesszük, hogy akár még hasznos is lehet (mert ismeretet ad át, ugye), akkor lehetőséget kell neki adni.

2020. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Megnézted? MEg. MEgérted, amit mond? MEg. Okosabb lettél? Igen.

Tehát a célját elérte. A kutyát érdekli, milyen ruhában.

2020. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

Csak ezzel szerintem az a probléma, hogy ha azt mondjuk, hogy ez oké, a lényeg, hogy jól tanít, akkor hol a határ? Alsónemű nélkül is lehet akkor tanítani? Vagy az orvosok is dolgozhatnak póló nélkül?


Én egyik oldalra se akarok erősen állni, mert szerintem mindkettőre lehet jó érveket és ellenérveket is mondani.

2020. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!