Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az oxfordi egyetemen ilyen...

Az oxfordi egyetemen ilyen retardaltak vannak hopgy alsonemube tart orakat egy teletetovalt homoszexualis??

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 7. 09:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A kedves valaszolokat kerem hogy ne haborogjanak ne irjanak CAPS LOCKKAL, hanem szamoljanak el 10-ig mielott billentyut ragadnak.
2020. szept. 7. 15:13
 12/17 anonim ***** válasza:

Jogos a megközelítése a 10-esnek. Erre azt lehet mondani, hogy léteznek törvények, amik megszegése felelősségre vonást von maga után (legalábbis szeretjük ezt hinni). Ha ez a jóember ruha nélkül kezdene el órát tartani, akkor megszegne egy-két törvényt, például a közszeméremsértést, ami azért nem jó buli.

Általánosságban mondhatjuk, hogy amíg nem törénybe ütköző dolgot tesz, addig nem vonható felelősségre. Akit érdekel, nézze, akit meg nem érdekel, az találjon magának jobb elfoglaltságot.

2020. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nagyon menő, tuti bemennék az órájára, pedig már két mérnöki egyetemmel végeztem :D


Nem tudom mi ez a snowflake kultúra amit a kérdező és a hozzá hasonlók képviselnek.

2020. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
Itt csak te háborogsz.
2020. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Ha ez a jóember ruha nélkül kezdene el órát tartani, akkor megszegne egy-két törvényt, például a közszeméremsértést, ami azért nem jó buli."


Kérdés, hogy ezzel nem sért-e törvényt? Esetleg valami egyetemi kódexet?

De ugy tunik nem, mert nem vonták felelősségre :D

2020. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem látok benne kivetnivalót, pláne ,hogy csak 1 ilyen jellegű videót találtan a csatornáján. (Ha sok ilyenje lenne lehet én is érdekesen néznék, de akkor se botránkoztatna meg ennyire)


A tetoválás miért baj? Az ókor óta használják az ember, manapdág szinte minden harmadik embernek van.


Amúgy ha az oxfordon tanít feltételezem, hogy nem retardált.


A nemi identitásának meg nem értem miköze ahoz, hogy jó vagy nem jó tanár.

2020. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyilván a nemi vonzódás teljesen irreleváns ebben a kérdésben, ezzel egyetértek. És azért egyetemen nem így tanít, vagy? Mmint oké, igazából el tudom fogadni, hogy privát magának ő ezt csinálja.


Csak Cambridge és Oxford nagyon ad arra hogyan viselkednek a tanárai. Sőt, Cambridge lemondott egy vendégprofesszori látogatást, mert az illető nyilvánosan jobboldali szemléleten volt (egyáltalán nem extremista, sokkal kevésbé mondott 'polarizáló' dolgokat, mint amik itthon rutinszerűen elhangzanak a kormánypárttól.)

2020. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!