Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol a legjobb tanulni/lakni...

Hol a legjobb tanulni/lakni külföldön?

Figyelt kérdés

eredeti kérdésem: Hol tanulnátok/laknátok a lgszívesebben külföldön? Az oldal nem engede a T/2-t


Erős angol tudás pipa, tavasszal Bécsben fogok iskolába járni úgyhogy a német is menni fog, plusz 9.től második idegen nyelv ami szerintem nekem spanyol lesz



laktam már Amerikában egy pár hónapot, de oda nem szeretnék menni, mert nagyon messze van Magyarországtól. Ahova talán szívesen:

Ausztria, Anglia (kicsit drága) Hollandia, Belgium, Németország



2020. szept. 20. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Skandináv országok, Ausztria
2020. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Finnorszagban tanulok. Itt az allam fizetest ad azert,mert tanulok,biztositja a lakhatasom es vilagelso az oktatas. Imadok itt tanulni.
2020. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Finnország, már az egyetemet is kinéztem.
2020. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Hollandiában tanulok, igaz csak most kezdtem ebben a félévben. Eddig nagyon jó döntésnek érzem a dolgot, két magyar diploma után hatalmas váltás az itteni képzés. Alapvetően megfizethető is, 1 teljes év 2150 euró kb.
2020. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!