Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha színész szeretnék lenni,...

Ha színész szeretnék lenni, akkor külföldön tanulni (egyetemen) van lehetőségem?

Figyelt kérdés

Szóval színész szeretnék lenni, de inkább filmszínész, mint színházi.

A kérdés tehát, mint fent említettem, hogy van-e lehetőségem magyarként, megfelelő nyelvtudással külföldön végezni az egyetemet?

Inkább angol nyelvterület jöhetne szóba.

Esetleg, ha valakinek konkrét egyetemötlete (?) van, az legyen kedves leírni!


Előre is köszönöm a válaszokat!

Legyen mindenkinek szép napja!



2020. okt. 1. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Akcentussal nehez lesz. Nekem amig nem jottem ki, soha nem tunt fel, hogy milyen durva akcentusom van. Bar probalom enyhiteni.


A bolognai rendszer miatt ott vegzel eun belul egyetemet ahol akarsz - es meg tudod fizetni.


Elvilegesen lehet, de mint mondtam, az akcentus. A magyar szerencsere nem olyan eros mint egy indiai, vagy egy francia, de tenyleg nehez vele. Sok sikert!

2020. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Valakinek egyéb ötlete?

2020. okt. 4. 20:32
 3/4 anonim válasza:
100%

Én is ugyanezen gondolkodtam, viszont sem az angolom nem túl jó és ugye az akcentus. Erről lemondtam.

Próbálj megbarátkozni a színházi élettel is, sokkal bulisabb mint ahogy az ember elsőre gondolná.

Először nekem sem jött be de amikor színpadra álltam rájöttem hogy az is ugyanannyira menő dolog.

Ha a Szfe-re nem tudsz bejutni ajánlom az Erdélyi szini egyetemeket.(Kolozsvár,Marosvásárhely)

2020. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. okt. 23. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!