Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Magyar egyetemről át tudok...

Magyar egyetemről át tudok jelentkezni dán egyetemre, úgy hogy ne az összes félévem vesszen el?

Figyelt kérdés
Második félév befejezése után tervezem, hogy Dániában tanulok tovább. Van esetleg valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata, hogy az itthoni tantárgyaim valamelyike megfelel-e a kintieknek vagy mindent előröl kell kezdenem? Valamint ha itthon két félév után elmegyek külföldre tanulni, akkor a két félév árának 50%át ki kell fizetni ?

2020. nov. 2. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Fejzd be itthon. Mineķ mennel Hamlet orszagaba.. Szamarsag lenne.

Azt hiszed az ķonnyebb?

Majd ha vegztel itthon tovabbkepzesre menj ki. En is ezt csinaltam.

Mit tanulsz?

2020. nov. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azért mennék ki, mert szerintem könnyebb lenne, sőt valószínű nehezebb lesz😅 BME-n vagyok vegyészmérnök jelenleg.
2020. nov. 11. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!