A Budapesti Metropolitan Egyetemre szeretnék majd jelentkezni Mester tervezőgrafika szakra, jelentkezhetek, ha van képalkotás BA diplomám, de másik egyetemen szereztem? Úgy értem, másik egyetemről is jelentkezhetek a mester szakra?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Még általánosba jársz, hogy ennyire nem vagy képben? Jelentkezhetsz. Ez a bolognai rendszer lényege.
2020. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül kérdeztem! Hanem mert a honlapon úgy van írva, hogy hallgatóink számára van a mesterképzés, szóval nem volt hülye a kérdés, mert nem mindegy, hogy csak ottani hallgatók jelentkezhetnek, vagy mások is. Amúgy egyetemista vagyok Szegeden, és most fogok diplomázni.
2020. aug. 24. 22:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként a MKE-n pl. csak az ottani hallgatók mehetnek az ottani mesterképzésre. Szóval van ilyen.
2020. aug. 24. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!