Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A lányom a 15 éves és külföldö...

A lányom a 15 éves és külföldön angol nyelvterületen szeretne tanulni, ennyi idősen lehetséges?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 13:12
 1/9 A kérdező kommentje:
lányom után az a-t ne nézzétek
2020. nov. 3. 13:15
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem, a covid miatt, ne álmodozzatok róla, hogy ez lehetséges. Egyébként lehetséges lenne, minden további nélkül.
2020. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem nagyon, max angliában bébisitterkedni, de nem bíznak rá egy gyerekre még több gyereket. :)
2020. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Kicsit kevés az infó. Milyen jellegű iskolába? Hol lakna? Vagy egy teljeskörű ösztöndíjra gondoltatok? Az nincs.

Esetleg egy bentlakásos puccos lány suliba be lehetne rakni, de nem tudom mennyire engedhetitek meg magatoknak azt a röpke pár milliót évente. Ha lenne is pénzetek, akkor érdemesebb lenne az egyetemre tartogatni, koleszra meg lakhatásra.

2020. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nézd végig a kérdés alatt a Kapcsolódó kérdéseket, szemlátomást ez a dili 15 évesen jön rá mindenkire, hátha van hasznos információ.
2020. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

#4-es vagyok.

Egyébként Angliában tanultam és a High School/A level/BTEC egyáltalán nem egy olyan dolog amiért érdemes lenne kimenni.. (Csak a nyelv miatt érné meg, semmi más miatt nem)

Javasolnám, hogy érettségi után a kinti egyetemek közt gondolkozzatok inkább.

2020. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A USA-nak vannak ösztöndíj programjai középiskolások számára, szerintem érdemes megnézni.

[link]

2020. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
AFS
2020. nov. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok magán gimnázium az USA-ban fogad nemzetközi diákokat akár teljes ösztöndíjjal. Nem egyszerű bekerülni de nem lehetetlen.
2020. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!