Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 11 és 15 éves gyerkőcökkel...

11 és 15 éves gyerkőcökkel megyünk ki Angliába. Milyen papírokat kell elintézni az itteni iskolával?

Figyelt kérdés
Az itteni suli, azzal a kikötéssel engedi ki a gyerekeket, hogy haza kell járniuk vizsgázni. Na de minek? Nem jövünk már vissza, nem csak 1-2 évre megyünk ki... Milyen papírok szükségesek ahhoz, hogy ne kelljen a gyerekeknek két iskolára tanulniuk?
2012. márc. 27. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
76%

Az iskolád hülyeséget mondott.Nem kell hazajárni vizsgázni.

Egyszerűen bemész az iskolába,és megmondod az igazgatónak,hogy a gyerekeket kiveszed az iskolából,mert új iskolába fognak menni.Esetleg kérhetik az új iskola igazoló papírokat.Ezt el is tudod kérni ha kint lesztek.Adnak ha kérnek.

Az én fiam 14 éves volt,amikor kijöttünk Angliába.Én mint az anyja bementem a suliba,és 1 év halasztást kértem(mivel,mi nem tudtuk,hogy maradunk vagy visszajövünk) A suliban adtak egy papírt amiben leírtam a halasztási kérelmet,aláírtam,és ennyi.A következő évben írtam egy levelet,hogy ne vegyék számításba a fiamat,mert nem fog abban a suliban tanulni tovább...Sosem kellett hazajárni vizsgázni.Vizsgázni fognak a gyerekeid itt kint..

2012. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!