Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi van akkor, ha a 4.nek...

Mi van akkor, ha a 4.nek beírt szakot (a 4.helyért ugye fizetni kell) kifizettem, átutaltam a pénzt, számlát is nyomtattam a sikeres tranzakcióról, de a felvi még mindig azt írja, hogy 2000ft fizetési hátralékom van? Lehet ez az oldal hibája?

Figyelt kérdés
Frissítettem többször is az oldalt és természetesen az érettségi díjjat is átutaltam. (Felsőoktatásba jelentkezem)

2021. febr. 13. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Lentebb olvashatod a tájékoztatóban, hogy a vizsgadíjak elkönyvelése csak a jelentkezések lezárta után kezdődnek el. Tehát normális, hogy azt írja ki, ettől független tudod hitelesíteni a jelentkezésed.
2021. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, elkerülte a figyelmem ez az infó.
2021. febr. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!