Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Spanyolországban egyetem?

Spanyolországban egyetem?

Figyelt kérdés

Ki lehet menni Spanyolországban egész végig egyetemre tanulni?

Tehát hogy ott is diplomáznék le.


A spanyol nyelvtudás adott,természetesen felsőfokon.

Orvosi lenne a cél.

Meg lehet csinálni?



2021. márc. 29. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hozzá elég pénzed(alapból fizetős az egyetem) miért ne?
2021. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az állami egyetem is?:O
2021. márc. 29. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,méghozzá nem is kicsit. A kolikból meg csak magán van, de azok mocsokdrágák.
2021. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Egyébként még nincs végleges döntés és még van időm gondolkodni.

Még akkor gyűjtök infókat.


Köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 29. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó egyetemek vannak Spanyolországban. Létezik lehetőség ösztöndíjak elnyerésére, amik jelentősen segíthetik a költségek fedezését. Egyes ösztöndíjakkal csak a második trimesztertől tudsz élni (érdemes utánajárni). A klasszikus kollégiumok helyett a legtöbben osztott albérletet választanak. Vannak akik tanulás mellett munkát vállalnak, de egy orvosi mellett dolgozni nem biztos, hogy megvalósítható. Ráadásul a járvány miatt az egyébként is magas munkanélküliségi mutatók drasztikusan romlottak.
2021. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!