Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ajánlanátok külföldi, online...

Ajánlanátok külföldi, online elvégezhető alapszakot, egyetemeket? Pl.: Open Univesity, hageni egyetem)

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 16:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehetőleg olyat, ahol nem 4-10 milliós a képzés teljes költsége. Köszönöm!
2021. máj. 18. 16:55
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tudok, de hogy a többieknek könnyebb legyen válaszolni, megirhatnád, hogy mit szeretnél tanulni.
2021. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

- Informatika(gazdasàgi informatikus, hàlózatok, adattudomàny, mesterséges intelligencia)

- Közgazdasàgtan(kereskedelem és marketing, pénzügy),

- Nyelvtanàri képzések,

- Műszaki menedzser

2021. máj. 18. 17:39
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

És milyen nyelven?!


Adja magát amúgy a fernuni hagen. Olcsó és van nagyon segítőkész magyar központja. Csak nagyon nehéz.

2021. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Célom az angol, német felsőfokú 5 éven belül.
2021. máj. 18. 17:55
 6/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy pszichológus hallgatóval, aki a hageni egyetemre jár, nagyon szidta őket. Nem tudták lezavarni az online vizsgákat, miközben 3 bukás után kivágják az egyetemről. 75%-tól kettes az természetes. Nincs még az a segítség sem, ahogy hamgoztatjàk a központban.
2021. máj. 18. 18:00
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Azért ne egy hallgató véleményére alapozz.
2021. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
7es vagyok, lehet kicsit félreérthető lett. Szóval ne csak 1 ember véleménye alapján dönts, én is gondolkozok a Fernunin, olvasgattam már róluk és még nem láttam panaszt.
2021. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
A hageni egyetem (1) borzasztóan nehéz, "rendes" német egyetem, nem gábor dénes színvonal... (2) az oktatási rendszerük a 60-as években kett kitalálva, nem az interneten született... postán küldik a tankönyveket stb... szóval valóban borzasztóan nehezek a vizsgák, nagyon nagy önállóságot kívánnak meg... ez nem való mindenkinek. És például pszichológiát nem hiszem, hogy ide jönnék tanulni, mert ez személyes részvételt kívánó szakma... közgazdaságtant, matekot, informatikát inkább.
2021. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
84%
A Hageni Egyetem - ott végeztem - tandíjaiban megfizethető, ugyanakkor tényleg nagyon nehéz, nem szabad félvállról venni, de messze nem a '60-as évekre lett kitalálva és nem is így működik. Korszerű, modern, nagyon jó tudásanyagot közvetít, de kifejezetten magas a követelményrendszere, ami idővel egyre csak emelkedik. Az oktatás német nyelvű, tehát már az indulásnál kell a stabil és erős nyelvtudás. A budapesti központ munkatársai nagyon rendesek, segítőkészek, rugalmasak, a vizsgáztatók korrektek, de megkövetelik a tudást és az önálló gondolkodást. Az önállóság tényleg nagyon fontos, de ha elakad valaki, mindig kap segítséget.Kiváló egyetem, valóban az, és elvégezhető, ha valaki valóban komolyan veszi. Szívből ajánlom.
2021. júl. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!