Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egy hozzánk járt most végzős...

Egy hozzánk járt most végzős lánynak sikerült az álma hogy az utolsó évét kint végezze Amerikában. Én még ( csak? ) 16 éves vagyok, nekem is vannak hasonló álmaim csak egyenlőre nincsennek ötleteim hozzá. Hogyan tudnám ezt én is megvalósítani?

Figyelt kérdés
Ahhoz kérnék segítséget hogy mi szükséges ehhez, hogyan tudnám ezt a szüleimmel elfogadtatni és hogy mégis mennyire drága dolog az ilyen.
2010. aug. 24. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Sajnos érdemben nem tudok segíteni Neked, de szerintem próbáld meg felvenni a kapcsolatot azzal a lánnyal, hátha tud Neked segíteni, vagy legalább pár ötletet adni. Én annak idején Németországba jutottam el, pályázat útján, engem is megkerestek később és szívesen segítettem, meséltem bárkinek.
2010. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt javasolnám, hogy keresd meg ezt a leányzót, illetve keress ösztöndíjakat neten. Anno én is találtam hasonlót, de végül nem vágtam bele, két évre lehetett volna kimenni, erre emlékszem. Tanulmányi átlag, kommunikációs készség alapján döntöttek az ösztöndíjazásról, ha ezt valaki nem kapja meg, akkor is ki lehet menni, de ez súlyos milliókat jelent egy család számára!
2010. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre, nem egyenlőre.
2010. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!