Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ki tanul a BREDA-án vagy...

Ki tanul a BREDA-án vagy Holland egyetemen?

Figyelt kérdés
Aki a Bredán tanul, tudna írni arról, hogy hogyan sikerült bejutni, mik a költségek körülbelül és angol nyelvvel(felső fokú nyelvvizsga és az érdekelt szakon belül is magas nyelvtudás + business szakmai nyelvvizsga) el lehet e boldogulni? (Játékfejlesztés érdekel - persze nem nulla tudással) Diákmunka mennyire lehetséges ott?

2021. júl. 29. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Breda egy város, szóval a helyes ragozás Bredában vagy az egyetem esetében a Bredai Főiskolán/BUAS-on.


Én éltem ott egy ideig, és habár nem az ottani főiskolán hanem másik holland egyetemeken végeztem, talán tudok pár dolgot mondani.

Az angol nyelvvizsga a felvételihez érdekes, utána nem a papír számít, hanem hogy az aktív nyelvtudásod megfelelő legyen, tudd követni az órákat.


A "hogyan sikerült bejutni" egy elég tág kérdés, a studyinholland.nl-en van le van írva sok dolog + az intézmény oldalán is meg tudod nézni mik a felvételi követelmények.


Diákmunkázni holland nyelvtudás nélkül annyira nem egyszerű, főleg mivel Breda is úgynevezett egyetemváros, sok helyi holland diák is van akik dolgozni akarnak. Nem lehetetlen, de nem is fogsz nagy valószínűséggel 1-2 hét alatt munkát találni. Viszont mivel a holland főiskolák elég gyakorlatorientáltak, jó eséllyel a programod részeként fogsz menni projektmunkára illetve gyakorlatra cégekhez, ahol ha jól helyezkedsz, jó pozikat lehet megcsípni.


Ha még valami specifikus kérdésed van írj nyugodtan.

2021. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!