Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmus+ utolsó félévben...

Erasmus+ utolsó félévben halasztás nélkül?

Figyelt kérdés

Ez lehetséges? Utolsó félévben mennék ki Spanyolországba, alapszakon, még 1 tárgy és az államvizsgázás lenne hátra. Sajnos későn kaptam észbe, de mindig is ki akartam menni, így "fuck it" módon beadtam a jelentkezést és legnagyobb meglepetésemre elfogadták. Írtam az iskolának is kérdést erről egyébként jelentkezés előtt, de nem kaptam választ.

Hátha itt valaki jártas ebben, mert bármennyire szeretnék kimenni, ezért nem szeretnék egy egész évet csúsztatni.



2021. okt. 16. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogadó egyetemen nem lesz hasonló tárgy, amit el tudsz fogadtatni itthom?
2021. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De-de, ja bocsánat, azt nem is mondtam, hogy alapvetően nem azzal van a baj, mert találtam egy tárgyat, amit elfogadnak itthon a másik alternatívájaként, hanem az, hogy nem tudom, hogy mennyi idő, míg ezt a tárgyat elfogadják, még ez megtörténik-e abban a félévben, amikor csináltam, illetve, hogy ez az egész nem ütközik-e az államvizsgázással, mert akkor így mesterképzésre sem tudok jelentkezni.
2021. okt. 16. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyébként az egyetemeden kellene megérdeklődni, mivel ez amúgy is egy olyan dolog, ami intézményfüggő is lehet, ergo mondhatunk mi itt bármit. Ha nem írnak vissza, menj be a TO-ra személyesen.
2021. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!