Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van a párizsi Sorbonne egyetem...

Mireille2703 kérdése:

Van a párizsi Sorbonne egyetemnek bármiféle filmes képzése?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz kiigazodni a francia egyetemi rendszeren, és mindenhonnan más információkat hallottam...Nekem nem úgy tűnik, mintha a Sorbonne-nak lenne filmmel / színházzal / bármi ehhez hasonlóval kapcsolatos képzése, de lehet elsiklott a szemem mellett...valaki tud erről bővebben informálni?

2021. okt. 28. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
zenetudománya van, de gondolom tudsz annyira franciául, hogy ezt már magadtól is elolvastad az egyetem honlapján. ami nincs felsorolva, az nincs oktatva sem.
2021. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

rámész a francia egyetemek weboldalára, megnézed a szakkínálatot...

ha tudsz franciául, ez nem lehet több 10 percnél, és nem hiszem el, h. egyértelmű választ ne kapnál.

ha mégsem, kikeresed ugyanott az ottani tanulmányi hivatal elérhetőségét, dobsz egy mailt, és rákérdezel.

2021. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!