Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Akik messzire az otthonuktól,...

Akik messzire az otthonuktól, esetleg külföldre mentetek tanulni, mennyire tudtatok beilleszkedni, barátokat találni? Nehéz volt? Mennyire változtatta ez meg az életeteket?

Figyelt kérdés
Olyan helyre gondolok, ahonnan nem tudsz hazaugrani minden hétvégén.

2021. dec. 11. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen nekem szól a kérdés, mert én akár haza tudnék utazni minden hétvégén.

De ettől még új volt minden a városban. Nagyon gyorsan beilleszkedtem, egyáltalán nem volt nehéz. Már sok barátom van, rengeteg emberre számíthatok itt. Lett itt munkám, mentorom is.

Lényegesen megváltozott az életem akkor, de nem tudom mi játszotta benne a legnagyobb szerepet. (2020-ban mentem egyetemre, tehát volt covid, új város, új emberek, kollégium, egyetem, munka) Előtte otthon laktam és gimnazista voltam, nem dolgoztam.

2021. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!