Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki nem tudna segíteni,...

Valaki nem tudna segíteni, hogyan tudnák eljutni hétfőn, december 13-án Beregszászból Debrecenbe, és vissza?

Figyelt kérdés
Ugyebár 13-án 4-kor kezdődik a vizsgám a DE-IK-ban, szóval addig el kéne jutnom oda, és amint a kérdésből már rájöhettetek levelezői tagozatok. Egyedül megyek, mivel ismétlővizsga az előző félévben nem sikerült leadnom, meghát a csoporttal amennyien vagyunk, annyiféleképpen haladunk a tárgyakkal, mióta távoktatás van. Ha lehet, nem szeretném a köv. félévre halaszani a tárgyat, nehogy valamely tárgyat emiatt ne tudjak felvenni. Kérdés, nem tudtok Beregszászból Debrecenbe buszjáratot, ami nekem megfelelne? Esetleg a Beregsurányi határátkelőtől valami járattal eljutni? Valamit tudtok javasolni, hétfőn hogy lenne a legcélszerűbb eljutni Debrecenbe, a DE-IK-ba? Valamint a vizsga után hogyan juthatnák vissza vagy a Beregsurányi határátkelőhöz, vagy közvetlenül vissza Beregszászba? Aki tud, megkérném, segítsen, nem nagyon szoktam utazgatni, pláne így önállóan nem nagyon utaztam még, csak csoporttal.

2021. dec. 11. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. [link]

Honnan: Beregsurány (ahol fel akarsz szállni)

Hova: Ahova érkezni akarsz, Debrecen, autóbuszállomás


Én pl. Beregsurány, autóbusz-fordulóban szállnék fel a 06:00-ás buszra, ami 08:04-re Polgáron van az autóbuszmegállóban. Ebből a buszmegállóból 08:50-kor indul a busz Debrecenbe, ami 10:00-ra a debreceni autóbuszállomáson van.


Ezután átsétálnék a buszmegállótól kb. 300 méterre lévő "Helyközi autóbuszállomás" nevezetű megállóhoz.

Ott pedig megvárnám, hogy jöjjön a 3A troli, amire felszállnék és a Laktanya megállónál leszállnék.

[link] (Ha alulra görgetsz a megállók pontos helyét is látod)


Ha leszálltál kb. 50 métert visszasétálsz, átmész a zebrán a másik oldalra és ott is lesz az IK. Nagyon durván 10:30 és 11:00 között már ott is vagy.



Én ezt a verziót használnám, mivel Beregsurányról más módszerekkel ahogy néztem eléggé kacifántos eljutni Debrecenbe (több átszállás, ami magasabb rizikó).

Persze kedvedre formálhatod, most már tudsz minden infót hozzá.

2021. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, a vonatos verziót nem néztem meg. De a MÁV-nak is van hasonló útvonal tervezője. Az talán picit kényelmesebb verziót ad eredményül.
2021. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!