Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » SÜRGŐS!! Kérlek aki tud...

SÜRGŐS!! Kérlek aki tud segíteni válaszoljon! Külföldi egyetemre jelentkezek, nem tudom milyen dokumentumot kell feltöltenem?

Figyelt kérdés

Külföldi egyetemi jelentkezésnél (Finnország, Studyinfon keresztül,) mit jelent az "upper secondary education diploma" ? Ezt a dokumentumot kellene feltöltenem, de nem tudom, hogy az iskolai évvégi bizonyítványomra utal-e, vagy az érettségi bizonyítványomra? Előre is köszönöm a választ! : )

(Légy szíves csak az írjon, aki tényleg tudja és teljesen biztos benne!!!)



2022. jan. 24. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Te most szórakozol?! Jelentkezel egy egyetemre! Meg ennyit sem tudsz, hogy pontosan milyen bizonyítványt kell benyújtani! Mi lesz veled külföldön? Megsúgom, teljesen el fogsz veszni! Nem vagy meg te lesz onallo életre Finnországba!


Amúgy meg szerinted itt tudja barki is, hogy mi a szart kell benyújtani? Nagyon nem!


Azt javaslom, bár lehetnel kreativabb, mert így tenyleg semmit nem tudsz megoldani és ebből meg nagyon sok bajod lesz, szóval nem igaz, hogy nem jut eszedbe, hogy írj egy e-mailt, vagy hivd fel a finn sulit h pontosan mit is kell benyújtani! Nekem utolso lenne ez az oldal, ami eszembe jutna egy ilyen helyzetben! Bár kérdésből ítélve már az is autón el fogsz tévedni, de sok sikert a Finnek között 😂


Külföldi egyetem mi! Londoninak van jó híre meg meg egy-kettőnek! Mindegy ha itt végeznek magyarorszagon! Nem kell itt nadzolni!

2022. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, talán nem teljesen jól fogalmaztam meg a kérdésem: Mit jelent az "upper secondary education diploma" magyarul? A szituációt azért írtam le, hátha az is segít a meghatározásban.

És kedves első válaszoló, tudom, miket kell feltölteni, emiatt igazán nem szükséges aggódnod, csak nem mindegy, hogy melyik dokumentumot hova töltöm fel. De mivel nem tudom, hogy az előbb említett angol kifejezés pontosan mit jelent, így nem tudom, hogy melyik dokumentumot kell pont oda feltölteni.

Egyébként írtam ímélt, még nem válaszoltak rá, de biztos ami biztos feltettem itt is a kérdést, mielőtt még a többi kreatív, nagyon okos, életrevaló is belekötne...

2022. jan. 24. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Azt illene tudni, hogy a secondary education az a gimi.
2022. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
"Studyinfo upper secondary education diploma" Google-keresés, első találat: [link] az első bekezdés első szavai: "The matriculation examination..." tehát az érettségiről van szó. 3 kattintásomba került. Ha ez egyedül nem megy, tényleg ne akarj külföldi egyetemre menni.
2022. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*érettségi bizonyítványról
2022. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt bizony egyértelmű, hogy az érettségi bizonyítványt, illetve annak másolatát kell feltölteni / bemutatni. Tehát nem az iskolai évvégi bizonyítványt, hanem az érettségi bizonyítványt kell bemutatni.
2022. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sikerült végül jelentkezned? Végül milyen dokumentumokra volt szükség?

Engem is érdekel a finnországi továbbtanulás. Ingyenes ott az egyetem? Melyikre jekentkeztél?

2022. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!