Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha volt innen bárki ilyen...

Ha volt innen bárki ilyen táborban külföldi egyetemen, lenne néhány kérdésem, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam egy oldalt, ahol ilyen táborokat hirdettek (leginkább elit) külföldi egyetemeken. Azt olvastam, hogy nemzetköziek, bárki jelentkezhet. Azon az oldalon, amin én néztem, ki lehetett választani az egyetemet, a korcsoportot (13-15 és 16-18, azt hiszem), és a szakot (engem a mérnöki érdekelne). Úgy olvastam, hogy 3 hetes, programok, ismerkedés az egyetemi élettel, stb.


Sajnos nem ismerek senkit, aki ilyenen lett volna, ezért kérdezem. Igazából minden érdekelne, tapasztalatok, hol voltatok, milyen emberek voltak, programok, megéri-e. Hosszú válaszokat szívesen olvasok! Ha valaki jobban szeretne, írhat privátot.


Előre is köszi!



2022. aug. 6. 20:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!