Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 43 évesen Erasmus-ra minek...

43 évesen Erasmus-ra minek megy valaki?

Figyelt kérdés

Ez fiataloknak van. Értem hogy lehet jelentkezni, na de mégis.


Nem fura 20 éves fiatalok közé beülni??? Meg hogy megy el az egyetemen kívüli programokra?



2022. szept. 20. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
A kor csak egy szám, tanulni sosem késő. Akinek ez fura az felszínes.
2022. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fiataloknak van. Egy csomó olyan ösztöndíj/program létezik, ami tényleg csak fiataloknak van, ezekre nem is jelentkezhetnek x évnél idősebbek. Az Erasmus nem ilyen, oda kortól függetlenül bárki jelentkezhet.
2022. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tanuljon, hogy bővítse a látókörét, hogy új kultúrát ismerjen meg, hogy szórakozzon. Vagy szerinted ez csak a huszonéveseknek jár?
2022. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Csak én nem értem a kérdést? A kérdező egy kicsit el van tájolva.


De amúgy: igen, a 43 éves fogja a legjobb csajokat a hotelszobára vinni, amíg ti a majomszigetben kortyolgattok a többi lúzerrel.

2022. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem fura. Mellesleg ennyi ideig ilyen olcsón nem tud máshogy külföldön lenni.


Mi is gondoltunk rá férjemmel, hogy beiratkozunk valami alibiszakra, hogy kicsit világot járhassunk. Home officeban dolgozunk, az is le van szarva, ha abban a félévben egy tárgyunk sem lesz meg.

2022. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne fura? Csak támogatni tudom.
2023. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!