Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megérné Dániában tanulnom tovább?

Megérné Dániában tanulnom tovább?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a “ Google a barátod” válaszok, természetesen utánanéztem az országnak, szimplán csak más embereket is megkérdeznék. Nemzetközi gazdálkodást tanulok, mellette elég sok szociológia tárgyakat veszek fel, piackutató szeretnék lenni. Angolul, németül beszélek felsőfokon illetve fél éve elkezdtem svédül tanulni ( már gyenge B2 fokozaton járok), de Dánia jobban megtetszett. Ha a mesterképzésemet ott csinálom, el lehet könnyen helyezkedni ilyen végzettséggel? A nyelvet megtanulnám azzal nem lenne gond, illetve azzal is tisztában vagyok, hogy drága ország de a pénz sem hangsúlyos.

2022. okt. 1. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvastad már?


[link]

2022. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!