Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Felfügesztés az amerikai...

Felfügesztés az amerikai iskolákban. Mi ez?

Figyelt kérdés

Ez pontosan mi? Magyar iskolákban is szoktak? Pontosan miért? És mi a következménye?


Amerikai iskolákban csak annyit látni, hogy mondjuk egy hétre eltiltják az iskolából, mert csinált valami rosszat/megszegett valami komoly szabályt. A mi iskolánkban még ilyenről nem hallottam. Valaki elmagyarázná nekem?



2022. nov. 2. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs, mivel nálunk (az utolsó két év kivételével) tankötelezettség van. Szerintem mindenki direkt mindent elkövetne, csak hogy ne kelljen iskolába menniük.
2022. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyasmi, mint az igazgatói figyelmeztető, valamivel súlyosabb is. Kizárnak X időre a közösségből, tovább tanuláskor belekerül az aktádba, iskolaváltást is megnehezíti, eltiltást von maga után az iskolai szakköröktől is, egy ösztöndíjkísérletre végzetes is lehet.
2022. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ilyenkor nem mehetsz be x ideig az iskolába és bekerül a papírokba.
2022. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. nov. 5. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!