Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehetséges-e Koreában tanulni...

Lehetséges-e Koreában tanulni egyetemen?

Figyelt kérdés

Leszögezném nem érdekelnek a lehúzó kommentek hogy ez hülyeség, lehetetlen stb., tényleg érdekel hogy lehetséges-e.

A Sejong University-t néztem ki, mivel ott tanítanak turizmust, és engem az érdekel a legjobban. Még van nagyjából 3-4 évem hogy pénzt gyűjtsek, elég húzós egy évre az összeg (3000 eur).

esetleg vannak tapasztalatok akik koreában kezdték az egyetemet? vagy más egyetemek ott ahol turizmust tanítanak?



#egyetem #Korea #korea továbbtanulás
2022. nov. 20. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen anyagi körülményeid vannak, de érdemes lenne megtekintened a magyar-koreai nagykövettség honlapját, mert biztos, hogy vannak valami féle ösztöndíj programok, amikre be lehet jutni, csak kérdéses, hogy milyen nehéz. Önköltséges alapon rettenet nehéz lenne megoldani.


Ha ott akarsz tanulni tényleg, akkor addigra folyékonyan kell beszélj koreaiul, és több mint biztos, hogy ezt nyelvvizsgával is igazolnod kell, mert bemondásos alapon nem fogják elhinni. Ha turizmusra akarsz menni, nem ártana egy nyelvi előkészítő sem, ami specifikusa a témában készít elő...

Próbálj meg sokat olvasgatni erről mindenhol a neten.

2023. jan. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!