Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van lehetőségem ebben az...

Van lehetőségem ebben az esetben külföldi msc tanulmányokhoz?

Figyelt kérdés
Úgy láttam, hogy ahhoz, hogy pályázaton nyerjek minimum 4-es átlag kell. Mivel dolgoznom kell egyetem mellett, éppen 3-mas csak az átlagom. A képzést külföldön és az albérletet sem tudom megfizetni önerőből. Így esélytelen? Ha véletlenül nem az, akkor milyen lehetőségem van?

2022. nov. 23. 10:37
 1/5 A kérdező kommentje:
De nem választottam ki még, csak az országot. Egyetemenként eltérő, hogy milyen pályázatok vannak? Ha így, van akkor te talán minden egyetemet ismersz Európában? Kötve hiszem, hogyha annyira eltérő mindenhol, akkor te pont tudni fogod, amit én mondok. De mint mondtam, még nem válaszoltam ki. A kérdés az, hogy vannak e olyan pályázatok, amikhez nem feltétel a jó átlag.
2022. nov. 23. 11:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen szakon vagy most?
2022. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Szóval az elejétől kezdve nem tudtál volna válaszolni, de azért idejöttél osztani az észt, hogy utána leírhasd, hogy nem tudsz semmit. 👏


2. A lehetőségek ismeretének semmi köze nincs ahhoz, hogy valaki mennyire értelmes, de eddig nem írtam le, mert gondoltam nem kerülök veled addig konfliktusba, amíg ki nem derül, hogy hasznodat veszem-e. De most, hogy látom, hogy nem fogsz tudni érdemben hozzá szólni, már leírhatom. 😀


3. Tudom használni a Google-t, de itt is megkérdeztem, mert ha van valakinek tapasztalata, akkor le tudja írni.


4. Senki nem születik úgy, hogy ezeket tudja, valaki elmondja neki, valakitől megkérdezik. Ez a kérdés sem más semmiben sem.

2022. nov. 23. 11:19
 4/5 A kérdező kommentje:
#6 inkább megbeszélem a társaimmal akik külföldre mennek, mert elegem lett az oldalból. Hogy folyton csak beszólnak és okoskodnak, amikor nem is értenek hozzá. Megbántam, hogy kiírtam a kérdést. :( Azért köszi, ha segíteni akartál volna, de a továbbiakban nem követem ezt a kérdést.
2022. nov. 23. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:

10-es.


Mivel a közoktatás mellett a felsőoktatás színvonala is szánalmasan alacsony, a tanárok fizetése éhbér, így csak a tehetségtelenek mennek tanári pályára (tisztelet a kivételnek).


Ami a hallgatókat illeti, 90%-a életképtelen, alacsony értelmi képességű egyén.


Ha a felvételi része lenne:

- a pszichológiai vizsgálat,

- motivációs elbeszélgetés,

- felvételi elbeszélgetés,

- szakmai felvételi (érettségi mellett),

- idegen nyelvi tudás felmérése,

a felvételiző hallgatók 90%-a be sem kerülne az egyetemekre.


Ennyire tudatlan szellemi színvonal lett.

2022. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!