Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen volt az életed erasmus...

Milyen volt az életed erasmus után? Több év elteltèvel megmaradtak a barátságok?

Figyelt kérdés

Hogy élted meg hogy hazakellett jönnöd? Mit hiányolsz azóta is? Mit tanultál, miben fejlődtél?

Bármi érdekel, hogyan folytatódott az életed a külföldi szemeszter után



2022. dec. 3. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Erasmus szuper, de én megbántam a helyemet. Szép helyeken jártam és önállóbb lettem, viszont maga a kultúra kirekesztő volt és bulizos.
2022. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Visszatérve rajottem, hogy Magyarország mennyire elmaradott mind gondolkodasban mind anyagiakban Nyugat-Europatol. Ket hely van ahol nem elnek: Magyarország és az Erasmus varosom
2022. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hol voltatok? Leirnatok?
2022. dec. 3. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolország. Oda minimum B2 kell
2022. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Én egy ember vagyok 😂😂
2022. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Hát, én eléggé úgy éltem meg hogy kicsit felhypolt ez az Erasmus. Egy barátnőmmel mentünk ki ketten Horvátországba szóval nyilván nem a legjobb választás, de azért mentünk oda mert tengerpart, és olcsó volt. Egy baráti körünk alakult ki akikkel kicsit tartottuk még a kapcsolatot de eléggé elhalt a dolog. Azonkívül buliból lehettek volna barátaink de nekünk nem volt kedvünk minden második nap beb'szni így nem is lett túl sok ismerősünk. Az összes erasmusos program még külön pénzbe került, ilyenek is hogy kutyasétáltatás - 20 kn. (Más fizetne azért hogy setaltassam a kutyáját xd) az egész Egyetem nem volt felkészülve az Erasmuszosok fogadására szóval nagyon gáz volt az egész adminisztráció, a tanárok sem voltak túl segítőkészek. De amúgy összességében jó volt Meg kalandos meg imádtam ott lakni, De azért eléggé túlidealizált divat dolog manapság ez az erasmus, és az is a pénzről szól, azért promozzak annyira.
2022. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!