Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan juthatok be egy Kanadai...

Hogyan juthatok be egy Kanadai egyetemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, hogy mi úton módon tudnék bejutni egy ösztöndíjas kanadai egyetemre..?


Idén érettségizek le, 5ös átlagom van. Szakmunkás bizonyítványom is 5. 2 szakmám van.


Mindenképpen Kanadában vagy az USA-ban szeretnék élni majd és tanulni nagyon jó lenne kint!


Azt tudom, hogy USA-ban kérnek "USA érettségi" vizsgát, ami nem olyan könnyű de néztem pár feladatlapot és nem találom nehéznek.


Szóval mindkét ország príma lenne.


Köszönök minden segítséget!


19f



2023. jan. 1. 15:46
 1/7 anonim válasza:
0%
Most mivan? Nem jó itt ?
2023. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Üdv! Narancssárgásoknak nem válaszolok! :) Szép napot!
2023. jan. 1. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég a magyarországi éhbér, majdnem tiszta levegő?

Világszintű közoktatás, kiváló ellátórendszer sem elég?

2023. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Én tudnék segíteni de nem fogok, nem működök közre semmilyen migrációban
2023. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért?
2023. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
elég egyszerű, felmész a kinézett egyetem meg a kanadai bevándorlási hivatal oldalára, és elolvasod, mit kérnek.
2023. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinézed az egyetemet és a választott szakot. Nem túl magasak a követelmények, mivel a tandíj 15-20 ezer dollár/év. IELTS Academic 6,7-7-es kell szaktól függően. Ahhoz, hogy ösztöndíjat kapj, valami extrát kell felmutatnod a tanulmányaid során. És általában csak párszáz vagy ezer dollárt adnak. Study permittel 20 órát dolgozhatsz hetente.
2023. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!