Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan juthatok be a Szecheni...

Hogyan juthatok be a Szecheni Istvan egyetemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most vagyok vegzos, egy erdelyi gimnaziumban. Ugy tervezem hogy a gyori Szecheni Istvan egyetem, turizmus es vendeglatas szakan, annak is a turizmus agazatan folyatatnam a tanulast. Nezelodtem a honlapon, de nem igazan kaptam valaszt a kerdeseimre. Hany feleves? Mikor vannak a felvetelik?(ez fontos mert nalunk egy honappal kesobb van az erettsegi mint Magyarorszagon). Ha en itt erettsegizek akkor azt Magyarorszagon is elismerik, vagy kulon kell valamibol erettsegizzek, vagy eleg a romaniai?(ha kell ott erettsegizzek, ugy tudom arra kell fizetni, es akkor az osszeg is erdekelne). A felveteli csak az erettsegi jegyebol all, vagy meg kell vizsgazni is? ( ha igen, akkor irjatok meg hogy mibol es hol kapok hozza anyagot) Jogosult vagyok kulfoldikent az allamilag tamogatott helyekre bejutni? Milyen egyeb papirokat kell itthon beszereznem hogy felvegyenek az egyetemere? vagy ha valaki volt meg hasonlo cipoben mint en es kulfodrol ment a Szechenire, azt megkerem irja le nekem, hogy mik kellenek :)


A valaszokat elore is nagyon szepen koszonom! :) ( az ekezetekert ne haragudjatok, nincsen magyar billentyuzetem a telefonon, a tarhely kicsi igy ezert nem toltottem ra magyart)


2017. dec. 11. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
2017. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!