Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Varsói menedzsment egyetemre...

Varsói menedzsment egyetemre jelentkezett valaki?

Figyelt kérdés
Sorstársakat keresek, akik szintén jelentkeztek valamelyik szakra meg ha úgy van releváns véleményeket is szívesen fogadok.

2023. febr. 13. 11:00
 1/7 anonim válasza:

Szia! Én is most jelentkeztem távoktatásos képzésre.

Te mennyire jártad körbe az egyetemet? Mármint, hogy itthon rendben lesz-e a diploma, stb.

2023. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1 - es


Amennyire tudtam körbejártam, viszont mivel elég újnak számít itthon az egyetem, ezért nem találtam túl sok infot, viszont amit találtam az pozitív volt és azt írták, hogy semmi probléma nincs.


Meg nekem pl. fontos szempont volt a távoktatás is, hogy majdnem mindent lehet intézni otthonról.


Neked esetleg van több infod?

2023. febr. 13. 16:16
 3/7 kerdezzoo12 válasza:

Sziasztok. Azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik már elkezdték, vagy tudnak valami kézzel fogható infót.


Ha jelentkezem, akkor hol leszek biztosított? Szlovákia, vagy Magyarország, vagy sehol?


Mennyire jók az órák? (persze ha már voltál)


Milyenek a vizsgák? (persze ha már voltál)


Kivel állsz szerződésben és a szerződésben, amit kötöttél az iskolával van valami konkrétum, hasznos, amit megosztanál?


Köszönöm a magam és mások nevében is :)

2023. febr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is csak 1 hete próbálom körbejárni a dolgot. Amennyi infóm van eddig más tanulótól, a nappali képzésükkel sem vagy biztosított itthon..
2023. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 Hogy érted, hogy nem bitosított? Csak mert én ma kaptam meg a szerződést és nem igazán találtam kivetnivalót benne.
2023. febr. 14. 20:18
 6/7 kerdezzoo12 válasza:

Én is ezt a választ kaptam egy volt diáktól. Egyenlőre nem értem a dolgot, mármint ezt a biztosítási részt. Vagy Szlovákiában, vagy Magyarországon biztosítottnak kell lenni, de mindkét helyen nem lehetek.

Tőlük azt az infót kaptam a chaten, hogy Magyarországon vagyok biztosítva.

Ha pedig sehol nem vagyok biztosítva, hogy kapok diákigazolványt?


A szerződésben van esetleg erről konkrétan valami, illetve kivel vagy leszerződve konkrétan?

2023. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 1. éves keresztféléves vagyok, így következő félévben sorstársak leszünk. :-)
2023. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!