Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Corvinus egyetemre gazdálkod...

József Gordon kérdése:

A Corvinus egyetemre gazdálkodás és menedzsment szakra jelentkeztem 424 ponttal?

Figyelt kérdés
Nagyon izgatott vagyok mert mindenképp erre az egyetemre szeretnék bekerülni.Van esetleg tapasztalotok hogy mik az esélyeim?előre is köszi a válaszokat

2019. júl. 12. 12:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Az önköltseges is erdekel.
2019. júl. 12. 13:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én kevés esélyt látok arra, hogy felvesznek . :( Tavaly államira 431 kellett, fizetősre 444. Szerintem ha neadjisten csökkenni fog (nem hiszem), akkor is 2-3-4 ponttal maximum.
2019. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es penzugy szamvitelre latsz eselyt h csokken a tavalyihoz kepest a ponthatar? At allamu 431 volt tavaly,a fizetos 427.Szerinted ezen a szakon,foleg fizetosre gondolok van esely h csokkenjen?Kevesebben jelentkeztek iden mint tavaly?
2019. júl. 12. 14:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Am nem fizetosre kellett 431 es allamira 444?
2019. júl. 12. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:

De, bocsánat, fordítva írtam. :) Államira kellett a több, nyilván. 444 pont. Fizetősre pedig 431.

A gtk-s szakok elég népszerűek , minden évben sokan jelentkeznek, én nem gondolom,hogy csökkennének a pontok. :(

2019. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De a fizetos pszre se latsz eselyt?Amugy iden az elozetes ponthatarokon is sokat csokkentettek tavalyhoz kepest,nemlehet h emiatt a vegeleges is csokken par ponttal?
2019. júl. 12. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!