Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cserediák programmal van...

Cserediák programmal van lehetőség kimenni Tajvanra?


2023. márc. 10. 01:55
 1/5 anonim válasza:
68%
Talán, ha kínai tanítási nyelvű iskolába jársz.
2023. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Több szervezet is indít Tajvanra, és általában nem elvárás a kínai nyelvtudás
2023. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én voltam 3 hónapig Tajvanban de nem ajánlom. Nagyon unalmas ország unalmas emberekkel és nem is aranyosak. Az árak elmennek egynek de drágább a megélhetőség itthon. Szerintem ha már valahova szeretnél menni oda ne menj. Főleg még most van Kína és Tajvan között feszültség ami eléggé meglátszott. Illetve ha szépet is akarsz látni sokat kell hozzá utaznod mert a fővárostól a tengerpart messze található. A városban meg tényleg alig történik valami, és a néznivalókból hamar kifogyik az ember. Arról nem is beszélve hogy én szeretem az egzotikus konyhát de a Tajvani kifejezetten unalmas volt és inkább rossznak nevezhető. Menj inkább Thaifoldre, Koreába, Japánba stb

Ezeknek az országoknak legalább van gazdag kultúrája és konyhája.

Amúgy az Afs, yfu, your way, earsmus, rotary és az intoo cégekkel ki tudsz utazni cserediáknak. Ha nem találod azt az országot ahova mennél az oldalukon hívd fel őket mert lehet ki tudnak közvetíteni olyan helyre is.


Good luck!🤟🏻❤️

2023. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve a kínai nyelvtudás nem kötelező angolból is közép és alapfok amit elvárnak
2023. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
találtál?
nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!