Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Újratervezés programmal kinek...

Újratervezés programmal kinek milyen lehetőségei lettek a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés

Elkezdtem az Újratervezés 3.0 programot, 4 hetes program, 120 órás keret. Haladok vele jól.


Kinek milyen tapasztalatai vannak az ezután választható képzésekkel?

Ezt is online bonyolítják a képzési központok? Egy ilyen képzéssel lehet használható tudásra szert tenni?



2022. máj. 14. 10:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Már nem csak grillezhetek, hanem kasszázhatok is a mekiben xd
2022. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Újratervezés program 2.0-3-0 facebook csoportot, ott sok hasznos infót megtalálsz; vissza is tudsz keresni az előző turnus résztvevőinek bejegyzéseire. Én is most kezdtem el a 4 hetes képzést, jelenleg a git klónozással kínlódok, valamiért nem megy olyan gördülékenyen, mint a videóban. :)
2022. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hogy haladsz kedves 2-es?


Én két hét alatt a program 38%-át teljesítettem, de ma a végére érek egy nagyobb blokknak. Terveim szerint a jövő héten belehúzok. Mondjuk megcsináltam mindig a feladatokat a html, css blokknál, lehet azért lassult be a dolog.

2022. máj. 22. 15:15
 4/19 anonim ***** válasza:
Az űrlapoknál járok. Megpróbálok én is belehúzni, hogy legyen elég időm ismételni. A CSS részben elég sok információ zúdult rám, kellett hozzá némi idő, hogy kellőképpen rálássak. Én is megcsináltam a feladatokat, a videók nézéséből negyed ennyi sem ragadt volna meg, így nekem is a gyakorlás vált be. Remélem a végére jobban összeáll.
2022. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ma Én is átnéztem az űrlapokat. Még ülepednie kell, de kicsit gyorsítanom kell a tempón.


Párom szerint a java-ra kellene több időt hagynom, mert az se lesz egyszerű.

2022. máj. 23. 21:48
 6/19 A kérdező kommentje:

Már a js-nél járok. Az űrlap készítést kicsit nehezebbnek találom 2-es...


Írtam egy csomó jegyzetet, szóval remélhetőleg később előtudok állítani űrlapokat.

2022. máj. 24. 15:45
 7/19 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült, 2-es?
2022. jún. 22. 22:22
 8/19 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült?
2022. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jutottam be 79 ponttal. Nagyon reménykedtem benne és el vagyok keseredve, mert nehéz helyzetben vagyok. Talán még lesznek visszalépők....


Neked sikerült?

2022. júl. 15. 14:11
 10/19 anonim ***** válasza:

#8 vagyok. Én csak most keveredtem ide a kérdésedhez.

Igen, szerencsére sikerült. Első szak és első helyre felvettek.

90%-os volt a súlyozott átlagom, frontendre fogok menni.


Ne lógasd az orrod amúgy, simán lehet, hogy még bekerülsz te is :)

2022. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!