Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen érzés más országokban...

Milyen érzés más országokban tanulni?

Figyelt kérdés
Milyen érzés külföldi oktatási rendszerekben tanulni? (pl gyerekekhez való hozzáállás,hétköznapok)

2023. márc. 28. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem mindegy, melyik MÁS országról van szó, ugyanis eléggé eltéröek.

De az általam ismert legtöbb helyen sokkal normálisabbak, mint MO-on

2023. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Nem lehet általánosítani, én több külföldi oktatási intézményben megfordultam köszönhető a PhD végzettségemnek és Magyarországon is jelentős tapasztalatot halmoztam fel. Országon belül is ég és föld lehet a különbség az oktatási intézmények és az oktatott anyag színvonala között, külföldön még nagyobb a szórás.


Bár azért ennek magától értetődőnek kellene lennie ha szorult beléd józan paraszt ész...

2023. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

"Milyen érzés külföldi oktatási rendszerekben tanulni?"

Milyen gyakran váltogatva? Vagy egyszerre többen is?


"pl gyerekekhez való hozzáállás,hétköznapok"

Szóval azt kérdezed, hogy milyen érzés a gyerekekhez való hozzáállás, meg milyen érzés a hétköznapok?...

Elég jó...

2023. márc. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
22%
Az érzést nem tudom. Ismerős kiment Franciaországba egy évre. De dolgoznia kellett, hogy megêljen.
2023. ápr. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Én egyetem alatt Finnországban tanultam, ott sokkal inkább volt a gondolkodásra és megvitatásra helyezve a hangsúly, mint az itthoni képzésben.
2023. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!