Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen a cserediák élet?

Milyen a cserediák élet?

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Többféle van. Vannak, akik több hónapra kiköltöznek, illetve vannak rövidebbek is. Mi csak egy hétre mentünk és amikor visszajöttünk, akkor jöttek hozzánk a külföldiek is. Suliba jártunk velük, de csak bemutató órák voltak. Tőlünk nem vártak el semmit. Ugyanúgy volt nekik is nálunk. Megismertük a családjaikat, baráti közöségeiket. Jó volt. Én nagyon élveztem. Buliztunk sokat. Háromszor voltam ilyenen gimi alatt.
2023. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én lassan egy hónapja vagyok Mexikóban cserediákként a Rotary programmal, egy évig maradok, de voltam tavaly nyáron szintén a Rotary rövidutas programjával (1-3 hónap) öt hétig Argentínában. Az ilyen csereprogramok életreszóló élmények minden nehézségeikkel együtt. Ha van konkrét kérdésed akkor írj nyugodtan!
2023. aug. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!