Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A BME hogy állhat a modellvált...

A BME hogy állhat a modellváltással?

Figyelt kérdés
Novemberben lesz a következő Erasmus+ pályázati periódus külföldi szakmai gyakorlatra, amire mindenféleképpen szeretnék jelentkezni, de nagyon aggaszt, hogy júliusban megint felröppentek az egyetem modellváltásával kapcsolatos hírek. Az egyetem alapítványba történő kiszervezése esetén mondanom sem kell, hogy a Műegyetem nemcsak hatalmas presztízsveszteséget szenved el, de a polgárok elesnek az Erasmus programoktól is. Szerintetek ez a novemberi jelentkezés mennyire necces, hogy sikerüljön még? Valami infót hallottatok?

2023. aug. 15. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2023. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos link! Köszönöm!!
2023. aug. 17. 00:05
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Fájdalmas ennyi nyomorékot eltűrni gyk-n. A kérdés teljesen más volt, mint amire ez a marha reagált az elején.
2023. aug. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!